k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


Follow us

Insta

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


Szukaj

Ewa Berdychowska

Stylistka, Wedding Planner, Projektant Wnętrz

Projektuję niezwykłe przyjęcia weselne, w luksusowych hotelach, w najpiękniejszych plenerach i w starych stodołach, ukrytych wysoko w górach. Tam, gdzie sobie wymarzycie, tworzę aranżacje, które oczarują Waszych gości, opowiadając wyjątkową i osobistą historię miłosną.

Krakowianka z włoską duszą

Kocham morze i gorące słońce. Uwielbiam świetnie zaparzoną czarną kawę i włoską kuchnię. Mogłabym jeść tylko makarony, pomidory i owoce morza. Moje szczęśliwe miejsce to słoneczna Toskania. Nawet w największe upały zwiedzam włoskie miasteczka, podziwiając lokalną architekturę. Od dwóch lat uczę się włoskiego. Marzę o tym, aby kupić starą willę, wyremontować ją własnymi siłami i spędzać długie wieczory na rozmowach przy kolacji z moimi włoskimi przyjaciółmi.

Oprócz włoskich miasteczek, fascynuje mnie Nowy Jork. Bardzo chciałabym zobaczyć to miasto, marzy mi się koncert Michaela Buble w Central Parku.

Ponadczasowa estetyka i kultura Włoch oraz tętniący życiem Nowy Jork nieustannie mnie inspirują. Dzięki temu moje aranżacje są unikalne, osobiste i pełne radości.

Projektuję niezwykłe przyjęcia weselne. Tworzę aranżacje, które oczarowują Waszych gości, opowiadając wyjątkową i osobistą historię miłosną.

Z miłości do piękna

Porzuciłam wielkie miasto dla domu na wsi, w Beskidzie Niskim, gdzie mieszkam z mężem, Wojtkiem i córkami, Zuzią i Lilą. Nie wyobrażam sobie życia bez towarzystwa naszych dwóch sierściuchów, suczki yorka Yoshe i kotki Felki, którą znalazłam przy drodze, gdy miała cztery tygodnie. Nasz dom tętni życiem. Odpoczywam, spędzając czas z rodziną. Zimą jeździmy wszyscy na nartach, latem na rowerach. Uwielbiam czytać książki – latem babskie powieści, przy których śmieję się do rozpuku, zimą kryminały. Odnalazłam się w pracach ogrodowych, mam mnóstwo babcinych kwiatów, takich jak lewkonie, łubin, malwy, ostróżki, piwonie i ukochane róże ogrodowe. Z widokiem góry projektuję wnętrza, stylizuję i pracuję nad aranżacjami ślubnymi

Od dziecka czuję potrzebę otaczania się pięknem. Uwielbiam przedmioty z duszą, vintage, piękne tkaniny, meble i lampy. Źródłem moich inspiracji są podróże i magazyny wnętrzarskie. Wstaję bardzo wcześnie rano, zaczynając dzień od podwójnego espresso i lektury Elle Decoration.

Ponad pracę przedkładam rodzinę, ale wiem, że bez zawodowej satysfakcji byłabym nieszczęśliwa. Poza ślubnymi aranżacjami spełniam się jako stylista, pomagając kobietom w ich codziennych wyborach i poszukiwaniu własnego stylu. Prowadzę warsztaty z zakresu świadomej stylizacji, najczęściej jesienią i zimą, kiedy sezon ślubny przechodzi w stan uśpienia.

Nie mogę się doczekać, aby Was poznać!

You don't have permission to register