k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


Follow us

Insta

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


Szukaj

DRIM TIM

DRIM TIM, stworzony przez Ewę Berdychowską, specjalizuje się w aranżacji unikalnych, stylowych i osobistych przyjęć weselnych. Współpracujemy z najlepszymi rzemieślnikami, artystami i dostawcami. Wspólnie tworzymy wysmakowaną aranżację, dbając o najmniejsze detale. Chcemy poznać Was jak najlepiej, aby zaplanować przyjęcie, które pokochacie. Ważne jest nie tylko to, jak będziecie wyglądać, ale też to, jak będziecie się czuć. Dlatego, że to Wasz Dzień. Dbamy o to, aby był wyjątkowy.

a

DLACZEGO MY?

Para młoda spędza średnio 250 godzin na planowaniu swojego ślubu. Z doświadczenia wiemy, że często jest to znacznie więcej, biorąc pod uwagę zatracanie się w pięknym świecie Instagrama i Pinteresta. Niestety nie każdy ma aż tyle czasu, a radość z planowania najpiękniejszego dnia w życiu może zamienić się w nerwowe przygotowania. Nie musi tak być! Korzystając z pomocy profesjonalisty, uwolnicie się od stresu, zaplanujecie dzień ślubu tak, jak sobie wymarzyliście, a przede wszystkim – będziecie mieć czas dla siebie. Planowanie przyjęć weselnych jest naszą pasją i specjalnością. Kiedy słyszymy od pary młodej „Jest jeszcze piękniej, niż sobie wymarzyliśmy” wiemy, że daliśmy z siebie wszystko! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .

WYPOŻYCZALNIA

Dzięki Drim Tim możesz stworzyć unikalną stylizację ślubu lub innej uroczystości.

Dla par, które chcą samodzielnie zaaranżować przyjęcie weselne, profesjonalnych stylistów oraz dla naszych klientów, stworzyliśmy Wypożyczalnię Dekoracji. Kolekcja najpiękniejszych  serwetek, obrusów, pater i detali została osobiście przygotowana przez Ewę.

Każda z dekoracji została starannie wybrana. Znajdziesz tu zarówno nowoczesny minimalizm jak i przedmioty vintage, z duszą.

You don't have permission to register